VOTO

Wrzesień 02, 2016 · Designers

voto_logoMarka VOTO powstała z pasji tworzenia. Chcemy, by trafiała do osób, które też mają w sobie tę pasję. Do osób, które cenią dobry wygląd i wysoki standard. Wreszcie do tych, dla których liczy się kreatywność i indywidualizm. Dlatego każda para okularów VOTO to kompozycja wyjątkowych składników i nut: perfekcji, doświadczenia i dumy. Podstawa to doskonałej jakości włoskie materiały – acetat firmy Mazzucchelli, z którego frezujemy oprawki oraz szkła, wyprodukowane z nylonu włoskiej firmy Carbolite – 100% UV z antyrefleksem. Dalej – unikalność. Krótkie serie, a każda oprawka opatrzona własnym numerem. Wykwalifikowani rzemieślnicy, którzy naprawdę troszczą się o jakość. A do tego polska produkcja – nasz powód do dumy. Wiemy, jak ważny dla odbioru całości jest detal. Wyrafinowany design naszych okularów wymaga świetnego opakowania! Właśnie dlatego logotyp, etui z włoskiej skóry (w kolorze brąz lub granat, do wyboru) i opakowanie uważamy za elementy współtworzące obraz naszej marki.

Marcin Badurzyński, współzałożyciel VOTO, osobiście projektował, dobierał kolory oraz nadzorował długi i skomplikowany proces produkcyjny. Ale, by zaoferować produkt, spełniający najwyższe wymagania, potrzebne były też zaangażowanie, pasja i wytrwałość całego zespołu. Inspiracją do stworzenia naszej kolekcji był design lat 60-tych i muzyka jazzowa. Cały czas mieliśmy też na oku człowieka i jego naturę. Z jednej strony – sztuka tamtych czasów, z drugiej – anatomiczne analizy kształtów twarzy. Do tego kolor i muzyka, awangarda i klasyka. Tak powstają kompozycje doskonałe.

VOTO ma działać na zmysły. Oprawki dla kobiet, są delikatne, subtelne i sensualne. Oprawki dla mężczyzn to mocna i dynamiczna linia, która podkreśla charakter. Oczywistość? O nie! Kolory są z pozoru klasyczne, proste, ale wystarczy spojrzeć jeszcze raz, by dostrzec ich subtelną głębię i unikalny rozkład cieniowania. Liczy się też dotyk – dlatego oprawki okularów VOTO są polerowane tak długo, aż osiągną nieskazitelną gładkość.

http://votoeyewear.com