Kamila Gawronska-Kasperska

Czerwiec 08, 2015 · Designers

kgk_logo_01a

MISJA: Priorytetem jest indywidualne podejście do każdej osoby, wysoka jakość tkanin, odszycia, a także obsługi, rzetelność. Poszczególne modele są odszywane po zdjęciu indywidualnych wymiarów; nie sprzedajemy rzeczy prosto z wieszaka!

O MARCE: Kamila Gawrońska-Kasperska – projektantka mody.Swoje kolekcje prezentowała w Polsce i zagranicą w ramach m.in.: Poland Fashion Week, Vienna Fashion Week, Vancouver Fashion Week, Lviv Fashion Week, Oxford Fashion Week, Warsaw Fashion Weekend oraz wielu innych.

Sprzedaje na wielu europejskich rynkach, w tym rodzimej Polsce a także: Niemczech, Francji, Krajach Beneluksu, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, krajach nadbałtyckich oraz w krajach takich jak: Bahrajn, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Katar, kończąc na Stanach Zjednoczonych i Singapurze, Chinach.

Laureatka dwóch głównych nagród w najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce Złota Nitka w kategorii Premiere Vision za kolekcję Metropolis – zarówno od Jury Kreatorów oraz Jury Medialnego (konkursu odbywającego się w ramach Polish Fashion Week 2010, Łódź); laureatka II miejsca w Fashion Designer Awards 2009; finalistka Oskarów Mody 2011 (Fashion Magazine); finalistka Baltic Fashion Award 2011 (Niemcy); laureatka Złotej Nitki internautów 2010; laureatka konkursu Inspiracje Glamour 2010 (Festiwal Sztuki Wizualnej).

Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego (dyplom z fotografii mody) oraz Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i projektowania Ubioru w Warszawie (specjalizacja projektowanie ubioru).
Projektantka należąca do nowego pokolenia projektantów mody w Polsce. Styl marki to mocne, charakterystyczne i wyróżniające się rozwiązania konstrukcyjne. Marka wysoko ceniona ze względu na nie spotykaną jakość oraz staranność i precyzję wykonania.

http://kamilagawronska.com